Bayimiz Olun Mantolama Teklifi Al

Farkkim Kurumsal

Farkkim BOYA Hakkında


Farkkim BOYA, inşaat sektöründe edindiği 25 yılı aşkın deneyimi, sahip olduğu nitelikli insan gücü, profesyonel kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyüyen, benimsediği kurumsal çalışma prensiplerinin de katkısıyla istikrarlı yükselişini ve faaliyet gösterdiği sektörde tüm ürünleriyle  "güvenilir çözüm ortağı" olmayı sürdürüyor.

Farkkim BOYA sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için müşteri beklentilerine yönelik doğru çözümler üretmenin mutluluğunu doyasıya yaşıyor. Sunduğu ürün ve hizmet kalitesi ve içerisinde barındırdığı nitelikleriyle şu ana kadar birçok birey ve kurumun gereksinimlerini karşılamayı başarmıştır. 

Farkkim BOYA'nın başarısındaki en büyük sırrı, ilk günden beri sürekli değişim ve gelişim ilkeleri çerçevesinde söz verdiği gibi ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, referanslarından aldığı güç ile yükselen değerleridir. Farkkim BOYA, işte bu değerler doğrultusunda müşterilerinin takdirini almış ve güvenini kazanmıştır.

Geleceğini müşterilerinden kazandığı güven oyu ile güçlü ve istikrarlı olarak şekillendiren Farkkim BOYA; kendi öz sermayesiyle büyüyor, Türkiye’nin geleceğine güveniyor ve altına imzasını attığı ürün ve hizmetler ile başarısını taçlandırıyor.
 

Kalite Politikası


Farkkim BOYA "Kalite" kavramını tüm çalışanlarının dengeli olarak paylaştığı ortak sorumluluk olarak görür, ulusal ve uluslararası standartlar paralelinde hedeflerini ve şirket vizyonu müşteri beklentilerine yönelik doğru ve orantılı bir şekilde geliştirir.

Farkkim BOYA bünyesindeki "Kalite Güvence Sistemi" mantığı, "kusursuz ürün ve hizmet ihtiyacına ulaşma gayreti" üzerine kurgulanmıştır. Kalite kavramı; ulaşılan ve korunan bir seviye değil, şartlara göre en etkili ve olumlu yansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.
 

Çevre Politikası


Farkkim BOYA, yalıtım malzemeleri, inşaat boyaları ve yapı kimyasalları alanlarında AR-GE yatırımlarıyla insan sağlığına ve çevreye karşı sorumluluk bilincinde hareket eder. Çevreye karşı duyarlı olmak ve bu anlamda politikalarının sürekli gelişimini sağlamak, şirket çalışanları ve tüm ekibi için bir önceliktir.

Farkkim BOYA sürekli gelişim ve iyileştirme prensiplerini esas alarak; çevreyle uyumlu, insan hayatını kolaylaştıracak ve yaşam kalitesini arttıracak çözümleri hedeflenen her ürün ve hizmetin tüm aşamasında çevresel faktörleri belirler, bunlara yönelik iyileştirme çalışmalarını yapar ve bu çalışmaları sürdürülebilir bir hale getirir.
 

.